Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Навколишнє середовище

Стратегія розвитку територій

1. Детальний план території в межах вулиць Леонівської, 5-го вересня, пров.Дніпропетровського та річки Мерефа в м.Мерефа Харківського району Харківської області.
2. Детальний план території, обмеженої провулком Яковлівським, існуючим автотранспортним підприємством, територією колишнього цегельного заводу та межею міста Мерефи в м. Мерефі Харківського району Харківської області.
3. Детальний план території житлової забудови по вул. І.Сірка в місті Мерефа Харківського району Харківської області.
4. Детальний план території обмеженої вулицями І.Франка, Уральською та пров.Сухоярським в місті Мерефа Харківського району Харківської області.
5. Детальний план території центральної частини міста Мерефи в межах вулиць Коцюбинського, Нетеченської, Радянської, Савченка, 5-го Вересня та Дніпропетровської.
6. Детальний план території обмеженої пров.Меліоративним, об’єктами громадської забудови по вул.Леонівській, садибами по вул.Театральній та річкою Мерефа в м.Мерефа Харківського району Харківської області.

Життя в громаді

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше